O nas

Firma transportowa LWnuk działa w branży już blisko 30 lat oferując przewozy autokarowe na trasach miejskich, krajowych i zagranicznych w całej Europie. Gwarantujemy maksimum zadowolenia i minimum formalności oraz atrakcyjne warunki współpracy przy zachowaniu najwyższego poziomu realizowanych usług.

Oferujemy szeroki wachlarz usług takich jak:

Transport Turystyczny

 

Wieloletnie doświadczenie w realizacji przewozów turystycznych pozwala nam sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Mamy nowoczesne komfortowe, wyposażone w systemy wspomagające bezpieczeństwo, pojazdy.

Przewóz
Osób

 

Oferujemy Państwu usługi regularnych dowozów pracowników lub klientów do zakładów pracy, centrum handlowych, magazynów. Dysponujemy autobusami umożliwiającymi transport od 20 do 150 osób.

Organizacja eventów

Nasz zespół posiada doświadczenie w organizacji transportu na dużych eventach firmowych. Oferujemy odbiór gości z lotnisk, dworców czy hoteli oraz transport na miejsce imprezy i z powrotem.

Serwis Autobusowy

 

Nowoczesne zaplecze warsztatowe pozwala nam na zapewnienie 100% sprawność naszych pojazdów. Świadczymy również usługi napraw i przeglądów autobusów i samochodów ciężarowych.

Z kim współpracujemy

Obsługujemy Klientów indywidualnych i korporacyjnych. Współpracujemy także z biurami podróży, instytucjami samorządowymi, placówkami oświaty i wieloma innymi firmami z miasta Warszawa i okolic. Poszukujących godnej zaufania firmy autokarowej zachęcamy do bliższego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą.

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasza oferta z zakresu przejazdów autokarowych obejmuje transport wraz z kierowcą. Zapewniamy Państwu przejazdy w ramach zorganizowanych wyjazdów turystycznych, w tym także wycieczek szkolnych. Ponadto zajmujemy się przewozami pracowniczymi – obsługujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, wyjazdy integracyjne, eventy, szkolenia czy konferencje.

Jesteśmy profesjonalistami, dla których największym priorytetem jest troska o komfort i pełne bezpieczeństwa podróżnych. Dlatego ogromny nacisk kładziemy na wykwalifikowaną kadrę. Każdy z zatrudnianych przez nas kierowców posiada niezbędne uprawnienia i umiejętności. Wieloletnie doświadczenie w realizacji przejazdów autokarowych oraz bogata flota autobusów na wynajem stanowią gwarancję wygodnej i bezpiecznej podróży w niezwykle miłej atmosferze.

 

Bogate doświadczenie

Nasza przeszkolona kadra kierowców chętnie podróżuje w odległe rejony Europy, jednak świetnie sprawdzi się także podczas nieco bliższych wojaży. Przewozy po Warszawie to jedna z naszych usług. Posiadamy nowoczesną flotę autokarów, które wyposażone są we wszelkie niezbędne udogodnienia. Do dyspozycji mamy pojazdy, które zmieszczą od 8 do 55 osób. Do każdego zlecenia podchodzimy bardzo indywidualnie i staramy się zapewnić możliwie jak najlepsze warunki osobom, które z nami podróżują. Nasza firma posiada pozwolenia na korzystanie z przystanków ZTM i na realizowanie regularnych przewozów w Warszawie. Jeżeli chcesz skonsultować się z nami – zapraszamy. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania
i dobierzemy najlepsze rozwiązanie do Twoich potrzeb.

Zaufali nam

Świadczymy nasze usługi na terenie całej Europy. Mamy przyjemność obsługiwać transport najbardziej wymagających turystów z Azji i USA. Jesteśmy związani wieloletnimi kontraktami z największymi polskimi firmami.